You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

30 Metre Cat6 Ethernet Kablosu Sipariş Ver

30 Metre Cat6 Ethernet Kablosu Sipariş Ver

30 Metre Cat6 Ethernet Kablosu Sipariş Ver
Site Adı: Umbrella Network Savunma Sanayi
 
Site Adresi :  www.umbrellanetwork.net

Site İçeriği & Amacı :

 
UNSS Savunma ve Atmosfer Teknolojileri Şirketi 2019 yılından bu yana eşsiz projeler ile bünyesine değer katan ve gelişmekte olan başarılı bir bilgi teknolojileri ve savunma sanayi şirketidir. UmbrellaNetwork markası altında üretim yaptığı ethernet kablolarında kaliteyi ve farklı ölçülerde üretimi sağlamaktadır. 15 metre cat6 ethernet kablosu üretimi ve 20 metre cat6 ethernet kablosu üretimi gibi farklı uzunluklarda ürettiği ethernet kablolarına belirli standartlar doğrultusunda işlem uygulamaktadır. IEC 60228 Standartlarına uygun olarak ürettiği ethernet kabloları ile sektörde güvenilir bir marka haline gelmiştir. Ağ kabloları sektöründe en fazla kullanımı sağlanan ethernet kabloları bilgisayarlara ve anahtarlara cihaz bağlama amacı ile sık sık kullanılmaktadır. 

Ethernet kabloları yapısal özellikleri bakımından telefon kablolarına benzerler. Ancak telefon kablolarından çok daha büyük portlara takılır ve kablo renkleri sabit olmamakla beraber değişkenlik gösterebilmektedir. Uzunluğa ve kaliteye göre değişen cat6 ethernet kablosu fiyat düzeyi her marka için değişkenlik gösterebilmektedir. UmbrellaNetwork üretimini sağladığı ethernet kablolarında 0.55-0.57 mm bakır kalınlığı standardına sahiptir. 15 metre, 20 metre ve 30 metre cat6 ethernet kablosu uzunlukları ile müşterilerine farklı boyutlarda ethernet kablosu hizmeti sağlayan firma kaliteli ürünleri ile müşterilerine daha etkin hizmet sunmayı amaçlamaktadır. UmbrellaNetwork markasına ait ethernet kablosu ürün ve fiyatlarına dair detaylı bilgi almak için www.umbrellanetwork.net web sitesini ziyaret edebilir, proje ve ürünleri inceleyebilirsiniz.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Turkiye Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.