You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Antalya Pırlanta Firmaları Sitesi

Antalya Pırlanta Firmaları Sitesi

Antalya Pırlanta Firmaları Sitesi
Site Adı: BRH Pırlanta - Pırlanta Denince Akla Gelen Tek Marka!

Site Adresi : www.brhpirlanta.com

Site İçeriği & Amacı :
 
Mücevherler yüzyıllardır insan hayatında yer alan ve maddi anlamda değeri yüksek olan ürünlerdir. Madenlerden çıkarılarak işlenen bu ürünler kuyumculuk sektöründe vitrinleri süslemekte ve insanların ilgisini çekmektedir. Antalya pırlanta mağazaları içerisinde yer alan BRH Pırlanta, 2010 yılından bu yana pırlanta konusunda kuyumculuk sektöründe hizmet vermekte olan güvenilir isimlerden biridir. Antalya Saat Kulesi karşısındaki showroom mağazasında müşterilerine ürün sunumu yapmakta olan firma Antalya pırlanta firmaları arasında en fazla güven duyulan, dürüst ve kaliteli isimlerdendir. Yaptığı kaliteli işler ile müşterilerinin beğenisini kazanan firma bu sektöre ilk olarak 2010 yılında toptan pırlanta satışı ile girmiştir.
 
Pırlanta farklı karat değerlerine sahip olan bir mücevherdir. Karatın yanı sıra pırlantanın sertifikaya sahip olması orijinalliği açısından son derece önemli bir ayrıntıdır. Sahte ürünlerle karşılaşmamak adına dikkat edilmesi gereken bu durum Antalya sertifikalı pırlanta satan mağazalardan alışveriş yapıldığı sürece bir sorun haline gelmeyecektir. BRH Pırlanta sattığı her pırlanta ürünü için mutlaka sertifika sunmaktadır. Bu sayede müşterilerinin güvenle alışveriş yapmasına imkân sağlayan firma güven esaslı çalışarak her ürününün kalitesinin arkasında durmaktadır. Evlenme teklifi, söz, nişan gibi organizasyonlarda tercih edebileceğiniz Antalya pırlanta yüzük modelleri BRH Pırlanta bünyesinde en uygun fiyatlarla sizleri bekliyor.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Turkiye Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.