You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Bursa Çeyrek Altın Sitesi

Bursa Çeyrek Altın Sitesi

Bursa Çeyrek Altın Sitesi
Site Adı: Visne Sarrafiye

Site Adresi : www.visnesarrafiye.com

Site İçeriği & Amacı :
 
Günümüzün en değerli madenlerinden biri olan altın piyasada en fazla rağbet gören yatırım araçlarından biridir. Altın hem yatırım amaçlı hem de kültürümüzdeki yeri sebebi ile sık sık tercih ederiz. Borsada devamlı olarak fiyat değişikliklerine tabi olan altın, alıcıları ve satıcıları açısından piyasa takibini gerekli kılmaktadır. 10 yılı aşkın sektör tecrübesi ile Bursa’da hizmet vermekte olan Vişne Kuyumculuk ve Sarrafiye, Bursa Kapalı Çarşı altın fiyatları ve güncel döviz kurları ile müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Özellikle en fazla talep edilen Bursa çeyrek altın fiyatlarına da firmanın online sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.
 
Vişne Kuyumculuk ve Sarrafiye döviz ve altın piyasalarının yükselen değerinin bilincinde olarak piyasaya dair gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip etmekte böylece müşterilerine en doğru ve en güncel fiyat bilgilerini sunmaktadır. Bursa cumhuriyet altını, çeyrek altın, gram altın, Bursa tam altın fiyatı gibi net ve güncel bilgilere erişim sağlayabileceğiniz www.visnesarrafiye.com web sitesi, kullanışlı ara yüzü ve tasarımı ile kullanıcılarına keyifli bir sunum sağlamaktadır. Sizde Vişne Kuyumculuk ve Sarrafiye firmasının web sitesini kullanarak en güncel Bursa altın ve döviz piyasası işlemlerini yakından takip edebilir ve fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Firmanın sağladığı kur sabitleme, altın bozdurma, toptan sarrafiye, kişiye özel altın ürünler gibi hizmetlerden de yararlanabilmek için firmanın online web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Turkiye Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.