You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Dış Ticaret Danışmanlık Hizmeti Firması

Dış Ticaret Danışmanlık Hizmeti Firması

Dış Ticaret Danışmanlık Hizmeti Firması
Site Adı: BM Dış Ticaret ve Danışmanlık - BM Dış Ticaret Danışmanlık

Site Adresi : 
www.bmdisticaret.com

Site İçeriği & Amacı :
 
Ticaret her geçen gün artan bir hacme sahiptir ve artık küresel bir çapta işlem görmektedir. İç ve dış ticaret olarak ikiye ayrılan ticaret sektörü özellikle ihracat alanında ülkeler arası ürün geçişini sağlamaktadır. İhracat yapan firmalar bazen ihracat departmanlarının olmaması ya da yetersiz kalması durumunda yetkili firmalardan ihracat danışmanlık hizmeti alarak bu eksikliklerini gidermektedir. B.M. Dış Ticaret ve Danışmanlık firması verdiği dış ticaret danışmanlık hizmeti ile pek çok firmaya ihracat alanında yol göstermiş ve ürünlerin piyasaya doğru şekilde sunularak doğru hedef kitleye ulaşmasını sağlamıştır. 10 yıla yaklaşan tecrübeleri doğrultusunda her sektörün ihtiyaç ve sorunlarına hâkim olan firma bu sayede firmaların ihracat ürünlerini doğru bir değerlendirmeye alabilmektedir.
 
B.M. Dış Ticaret ve Danışmanlık firması 10 yıllık bilgi birikimi ve sektör tecrübeleri doğrultusunda müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerine akılcı ve kalıcı çözümler üreterek ihracat işleminin doğru bir şekilde yapılmasını sağlamaktadır. İhracat danışmanlığı başta olmak üzere Kobi danışmanlığı, devlet destekleri danışmanlığı, dijital pazarlama danışmanlığı, yönetim danışmanlığı gibi hizmetler veren firma tekstil sektöründen tarım makinaları sektörüne kadar pek çok alanda faaliyet göstermektedir. Ürün adaptasyonu ve entegrasyonu konusunda uzman olan firma ihracat danışmanı olarak Türkiye genelinde pek çok firmaya hizmet vermiştir. Yılın 365 günü hizmet alabileceğiniz firmaya ait hizmetler hakkında detaylı bilgi için www.bmdisticaret.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Turkiye Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.