You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

El Yapımı Sabun Satın Al

El Yapımı Sabun Satın Al

El Yapımı Sabun Satın Al
Site Adı: Cildine Dost Zeytinyağlı El Yapımı Doğal Sabun – BiKutu

Site Adresi : www.bikutu.com.tr

Site İçeriği & Amacı :
 
Doğal ürünler hem gıda hem de kozmetik sektöründe fazla talep gören hem cilt hem de vücut sağlığını koruyan ürünlerdir. Bu nedenle insanlar artık doğal ürünlere daha fazla eğilim göstermeye başlamıştır. Bi Kutu, cilde zarar veren sabunların bilincinde olarak doğal sabun üretimi ve doğal sabun satışı yapan başarılı firmalardan biridir. Tamamen doğal içeriklere sahip ürünlerini kendi elleri ile özenle paketleyerek müşterilerine sunan firma el yapımı sabun sektöründe ön plana çıkan doğallığı destekleyen isimlerdendir. Cildin ihtiyacı olan doğal dengeyi yine doğal ürünlerin sağlayacağını bilincinde olarak üretimini yaptığı her üründe tamamen doğal olmaya özen gösteren firma paketleme konusunda bile doğallıktan yana olarak elle paketleme yapmayı tercih etmiştir.
 
Cildin ihtiyacı olan vitamin, mineral ve diğer maddelerin en fazla bulunduğu ürünler doğal ürünlerdir. Bunun bilincinde olan Bi Kutu, cilt sağlığı için en önemli ürünlerin doğal yollarla yapılan ürünler olduğunu savunmaktadır. Sektöre girdiği andan itibaren üretim ve satışını yaptığı her ürününde doğallık şartı sunan firma bugün adından sıkça söz ettiren ürünleri ile sık sık tercih edilmektedir. Zeytinyağlı doğal sabun, geleneksel Türk hamamı sabunu ve en çok tercih edilenlerden biri olan eşek sütü sabunu ürünleri ile cildinize dost olmanızı sağlamaktadır.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Turkiye Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.