You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Erektil Disfonksiyon Tedavisi

Erektil Disfonksiyon Tedavisi

Erektil Disfonksiyon Tedavisi
Site Adı: Erektil Disfonksiyon Tedavisi

Site Adresi : www.dromerbircan.com


Site İçeriği & Amacı : 


Günümüzde tıp dünyasında erektil disfonksiyon veya diğer adıyla İmpotans olarak adlandırılan bu sorun sıkça karşılan durumların başında gelmektedir. Halk arasında ise sertleşmeme sorunu, iktidarsızlık veya ereksiyon bozukluğu olarak tanımlanmaktadır. Tabi ki bu olumsuz durumun ortaya çıkmasının birçok farklı sebebi vardır. Damarsal sorunlar, nörolojik sorunlar, ilaçlara bağlı sorunlar, santral sinir sitemi üzerinden etkili sorunlar, hormonal kaynaklı sorunlar, yapısal bozukluklar, stres, anksiyete ve depresyon gibi durumlarda bu tür sertleşme sorunu sıkça yaşanmamaktadır. Bu tür durumların tedavisinde ise profesyonel ve alanında uzman doktorlardan destek almak son derece önemlidir.

Dr. Ömer Bircan, alanında uzman ve profesyonel bir doktordur. Sizlerde erektil disfonksiyon gibi sorunlarda uzman doktorlar tarafından muayene edilmek ve tedavi olmak için hemen iletişime geçebilirsiniz. ESWT (Şok Dalga Tedavisi), PRP (PSHOT), Penil Kök Hücre (STEM CELL), Geleneksel Tıp Uygulamaları ve Akupunktur Psikoterapi gibi birçok başarılı tedavi yöntemleri ile hastalarına en iyi hizmeti vermektedir. Sizde hemen iletişime geçerek randevu almak için www.dromerbircan.com adresine gelebilirsiniz.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Turkiye Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.