You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Etimesgut Diş Hastanesi Sitesi

Etimesgut Diş Hastanesi Sitesi

Etimesgut Diş Hastanesi Sitesi
Site Adı: Etimesgut Diş Hastanesi Sitesi
 
Site Adresi : www.dthakimturkoglu.com

Site İçeriği & Amacı :
 
Ağız ve diş sağlığı bireyler için oldukça hassas bir konudur. Diş temizliği, çürük tedavileri, ağız kokusu önleme, dolgu işlemleri, implant tedavileri gibi farklı işlemler diş hekimleri tarafından hastalara uygulanan farklı işlemlerden bazılarıdır. Etimesgut diş hastanesi olarak hizmet vermekte olan Özel DT. Hakim Türkoğlu Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği alanında uzman kadrosu ile sizlere en iyi ağız ve diş sağlığı hizmetini sunmaktadır. Ankara zirkonyum implant tedavisi, endodonti, ortodonti, estetik diş hekimliği, çocuk diş hekimliği, cerrahi, implant tedavileri gibi uygulamaları bünyesinde gerçekleştiren poliklinik, her zaman en iyi kalitede hizmet sunabilmek için son teknoloji cihazlarla çalışmaktadır.
 
Diş hekimleri özellikle çocukların en çok çekindiği kişilerdir. Küçük çocukları bile güler yüzleri ve sevecen yaklaşımları sayesinde korkutmadan uygulamaya sokan diş polikliniği uzmanları sayesinde bugün Özel DT. Hakim Türkoğlu Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Etimesgut çocuk diş teli tedavisi tercihinde ilk sıralarda yer almaktadır. Diş ağrısı oldukça zor bir sürece sebep olmaktadır ve nerede ne zaman ağrıyacağı belli olmayan dişler bazen müdahale edilecek derecede kişiye kötü anlar yaşatabilmektedir. Ankara gece dişçisi olarak da nitelendirilen DT. Hakim Türkoğlu Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği acil diş ağrılarında sizlere kaliteli hizmet sağlayan polikliniklerden biridir. Polikliniğe ait hizmetler hakkında detaylı bilgi almak ve randevu oluşturmak için www.dthakimturkoglu.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Turkiye Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.