You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Gaziosmanpaşa Halı Yıkama Şirketi

Gaziosmanpaşa Halı Yıkama Şirketi

Gaziosmanpaşa Halı Yıkama Şirketi
Site Adı: Heycan Halı Yıkama-Bayrampaşa Halı Yıkama

Site Adresi : www.haliyikamaist.com

Site İçeriği & Amacı :

Halı yıkama sektörü günümüzde son derece teknolojik imkanlara erişmiş olan ve pek çok halının aynı anda makineler tarafından yıkanarak kurutulabildiği bir sektör haline gelmiştir. Hizmet sektörünün bir parçası olan halı yıkama işlemi şehir hayatının bir getirisi olarak kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Heycan Halı Yıkama firması 2013 yılında küçük bir işletme olarak girdiği bu sektörde yıllar içerisinde büyüyerek daha donanımlı ve daha profesyonel bir şekilde faaliyetlerini ilerletmiştir. İstanbul’da Gaziosmanpaşa halı yıkama, Güneşli halı yıkama, Şirinevler halı yıkama, Esenler halı yıkama, Fatih halı yıkama, Bayrampaşa halı yıkama gibi farklı pek çok bölgede aktif olarak profesyonel hizmet vermektedir. 
 
İstanbul’da ön plana çıkan isimlerden biri olan Heycan Halı Yıkama donanımlı ekipmanları ve profesyonel ekibi ile müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarını önemseyerek halıların en temiz ve en hijyenik şekilde yıkanmasına ve paketlenmesine, zamanında teslim edilmesine özen göstermektedir. 10 yıla yaklaşan sektör tecrübesi doğrultusunda en iyi kalitede temizlik ürünleri kullanılarak sağlanan bu profesyonel hizmet İstanbul’da pek çok bölgede verilmektedir. Esenler halı yıkama, Gaziosmanpaşa halı yıkama, Güneşli halı yıkama, Şirinevler halı yıkama, Küçükköy halı yıkama, Yenibosna halı yıkama, Ataköy halı yıkama, Fatih halı yıkama hizmetleri ile İstanbul’un 17 bölgesinde etkin bir şekilde hizmet vermektedir. Halı yıkama hizmet ve fiyatları hakkında detaylı bilgi için www.haliyikamaist.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Turkiye Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.