You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Girişimcilik Hukuku Avukatı

Girişimcilik Hukuku Avukatı

Girişimcilik Hukuku Avukatı
Site Adı: Avukat I Çankaya Kurt Hukuk | Online Avukat | Randevu Alın

Site Adresi : cankayakurt.av.tr

Site İçeriği & Amacı :
 
Günümüzde rekabet ve iş gücünün artması ile yeni girişimler ortaya çıkmış ve girişimci ruhu olan genç nesiller farklı işler üzerinde çalışmalar sürdürmüştür. Hayatın pek çok alanında kuralları belirlemek ve düzeni doğru şekilde yürütebilmek için gerekli hukuk kuralları yeni nesil bu girişimcilik ruhu için de gereklidir. Girişimcilik hukuku olarak bilinen ve günümüzde aktif olarak pek çok davaya sahip olan bu hukuk dalı girişimcilik alanına dair hizmet vermektedir. Bilinen adı ile girişimcilik hukuku yani Startup hukuku, girişimi yapılan işteki paydaşların hukuki yönden bilmeleri gereken ayrıntıları röportaj ya da vaka çalışması gibi yöntemlerle irdelemektedir. Bu sayede girişime ortak olan kişiler hukuki sorumluluklarını resmi bir şekilde öğrenmektedir.
 
Hukuk dalları içerisinde en fazla yer alan boşanma davaları, günümüzde daha fazla artmıştır. Evlilik kadar doğal olan boşanma durumu aile içi geçimsizlik, aldatma, yalan gibi pek çok sebeple tercih edilmektedir. Boşanma avukatı Afyon’da hizmet vermekte olan hukuk bürosu Çankaya Kurt Hukuk Bürosu tarafından hizmet sunmaktadır. Avukat İrem Çankaya ve Avukat Şevket Kurt tarafından aile hukuku, icra hukuku, iş hukuku, gayrimenkul hukuku, startup hukuku, sözleşmeler hukuku, e-ticaret hukuku, fikri mülkiyet hukuku gibi pek çok alanda hizmet vermektedir. Afyon avukat seçenekleri arasında öne çıkan isimler ve hizmetleri hakkında detaylı bilgi için cankayakurt.av.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Turkiye Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.