You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

InternettenEkıs.Com - Ek İş Blogu

InternettenEkıs.Com - Ek İş Blogu

InternettenEkıs.Com - Ek İş Blogu
Merhabalar;
 
Ülkedeki ekonomik durum ve asgari ücretli sayısı ülke nüfusunun %40'ından fazlasını oluşturduğu düşünülürse ek iş yapmanız kaçınılmaz olacaktır. Günümüzde internet üzerinden kazanç sağlamak kolaylaştı ve hemen hemen herkes internetten az yada çok para kazanabilmektedir. Bu konuda rehber niteliğinde blog sitesi kurmaya karar verdim.
 
Blog sitesi kurulalı 1 aydan kısa süre oldu ve bilgi birikimimin eskiye dayanması sebebiyle şimdiden 30 civarında yazı yayınladım. Elbette, bu daha başlangıç! Hemen hemen her gün 1-2 yazı yayınlamaya çalışıyorum.
 
Konu para olunca gerçekçi olmak ve kesin kazanç yöntemlerini paylaşmam gerekmekte. İnsanların boşa kürek çekip sonra laf etmesini istemediğimden dolayı kesin kazanç yöntemlerini anlatmaya çalıştım.
 
Risk olan durumlarda risklerden, zaman alan kazanç yöntemlerinde ise ne kadar zaman alacağından bahsetmeye çalıştım.
 
Yöntemleri bizzat kendin geçmişte denedim ve belirli oranda başarılı olduğum için insanların da faydasına sunmak istedim.
 
Blogger tabanlı yazılım ve Magpro yapımı yarı profesyonel tema kullanmaktayım.
 
Lütfen, yorumda bulunmaktan kaçınmayınız! Amacım konuyu hareketlendirmek değildir, özelden de yorum yapabilirsiniz ama lütfen yorum yapınız...
 
Site Adresi: InternettenEkIs.Com
 
Mail Adresi: a.izguden@yandex.com.tr
Son Düzenleme: 11-01-2021, 09:24, Düzenleyen: InternettenEkIs.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Turkiye Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.