You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Mobil Ezan Vakti Uygulaması Sitesi

Mobil Ezan Vakti Uygulaması Sitesi

Mobil Ezan Vakti Uygulaması Sitesi
Site Adı: Ezan Vakti Pro - Hayat Yolculuğunuzu Kolaylaştırır

Site Adresi : 
www.ezanvaktipro.com

Site İçeriği & Amacı :
 
Eskiden ezan vakitleri takvimlerden takip edilir, yerel bölgelere özel ezan vakitleri bu takvimlerin üzerinde yazardı. Artık gelişen teknoloji sayesinde ezan vakitlerini takip etmek son derece kolay bir hale gelmiştir. Ezan Vakti Pro uygulaması sayesinde namaz saatleri uğraşmadan takip edilebilmekte ve akıllı telefona gelen bildirimler sayesinde kullanıcıya haber verilmektedir. Hayatı kolaylaştıran bu uygulama günümüzde aktif olarak milyonlarca kullanıcıya sahiptir. Yüksek memnuniyete sahip bu uygulama akıllı cihazlarla uyumlu olarak çalışmakta ve konuma uygun olarak namaz saati bildirimleri vermektedir. En popüler ezan vakti uygulaması olarak nitelendirilen Ezan Vakti Pro her konuma özel olarak saatleri belirlemekte ve anında bildirimler göndermektedir.
 
Kolayca namaz vakti takibi yapılabilen bu uygulama her akıllı telefonun kendi uygulama mağazasından indirilebilmektedir. Telefona indirdiğiniz uygulama konum bilgilerinize erişim sağlayarak bulunduğunuz konuma göre namaz saatlerini size göstermekte ve bildirim göndermektedir. Ezan vakti uygulamaları içerisinde en kullanışlı olan ve bu nedenle en çok tercih edilen Ezan Vakti Pro uygulaması milyonlarca kullanıcı tarafından rahatlıkla kullanılmaktadır. Bildirimleri sayesinde ezan saatlerinden haberdar olarak nerede olursanız olun vaktinizi kaçırmadan takip edebilir ve ibadetinizi yerine getirebilirsiniz. Ezan Vakti Pro uygulaması hakkında detaylı bilgi almak için www.ezanvaktipro.com web sitesini ziyaret edebilir ve akıllı telefonunuz üzerinden tek tıkla uygulamayı kolayca yükleyebilirsiniz. Ezan vakitlerini takip etmek artık Ezan Vakti Pro sayesinde çok kolay.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Turkiye Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.