You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Mobil Namaz Vakitleri Programı

Mobil Namaz Vakitleri Programı

Mobil Namaz Vakitleri Programı
Site Adı: Ezan Vakti Pro - Hayat Yolculuğunuzu Kolaylaştırır

Site Adresi : www.ezanvaktipro.com

Site İçeriği & Amacı :
 
Sürekli bir telaş ve koşturma halinde olduğumuz gündelik yaşamda bize iş ve görevlerimizi hatırlatmaya yarayan pek çok uygulama bulunmaktadır. Genellikle akıllı telefonlar üzerinden hayatımıza dahil olan bu uygulamalar bize farklı görev bildirimleri gönderebilmekte ve işlerimizi takip etmeyi kolaylaştırmaktadır. Ezan Vakti Pro uygulaması akıllı cihazlarla uyumlu, son derece kullanışlı ve milyonlarca aktif kullanıcıya sahip bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde günlük işlerin arasında namaz vakitlerini kaçırmak ya da ezan sesini duyamamak gibi sorunlar çözüme kavuşmakta ve insanların işlerine daha rahat bir şekilde yoğunlaşabilmelerine imkân sağlamaktadır. Uygulama mağazasından kolayca yüklenebilen bu uygulama bildirim ve konum bilgileriniz eşliğinde çalışmaktadır.
 
Sık sık seyahat eden, yoğun çalışan ve gürültülü yerlerde çalışan kişilerin ibadetlerini kaçırmamaları konusunda büyük fayda sağlayan Ezan Vakti Pro uygulaması, namaz vakitleri ve ezan okuma sesi gibi farklı özellikleri ile kişisel olarak ayarlanabilmektedir. Bu uygulama sayesinde nerde olursanız olun bulunduğunuz yerin ezan saatlerini bilebilir ve buna göre hazırlık yapabilirsiniz. Namaz kaçırma derdine son veren bu uygulama pek çok insan tarafından tercih edilmekte ve önerilmektedir. Kullanışlı ve pratik oluşu sebebi ile her yaş grubunun kullanımına uygun olan bu uygulamayı akıllı telefonunuzun uygulama mağazasından indirebilirsiniz. Ezan Vakti Pro uygulaması hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ve uygulamayı incelemek için www.ezanvaktipro.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Turkiye Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.