You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

PCI DSS Sertifikası Nedir

PCI DSS Sertifikası Nedir

PCI DSS Sertifikası Nedir
Site Adı: PCI DSS Hizmeti | SecroMix Siber Güvenlik

Site Adresi : https://secromix.com/hizmetler/pci-dss-b...asi-nedir/

Site İçeriği & Amacı :

 
E-ticaret internetin insan hayatında çok fazla yer alması ile gelişen ve pek çok ticari işlemin online platformlar üzerinden yapıldığı, daha hızlı ticaret ağı oluşturan sistemlerdir. E-ticaret hacminin genişlemesi ile ortaya çıkan pek çok e-ticaret firması, müşterilerin güven esasına dayalı olarak hizmetler sunmaktadır. PCI DSS e-ticaret alanında son derece önemli bir yere sahip olan ve firmaların güvenilirlik oranlarını büyük ölçüde arttıran standartlardır. PCI DSS nedir derseniz, hassas kredi kartı bilgilerini ileten, işleyen, saklayan sistemlerin güvenliğini sağlayan bir bilgi güvenliği standardıdır. Bu standarda sahip firmalara karşı müşteriler daha fazla güven duymakta ve güvenli alışveriş adresi olarak görmektedir.
 
Bu standardı uygulayan pek çok firma bulunmaktadır. Bu firmalar arasında ön plana çıkan isimlerden biri olan SMSK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret Şirketi, bilgi güvenliği ve iş devamlılığı konusunda araştırma, geliştirme, danışmanlık ve entegrasyon çalışmaları yapmaktadır. PCI DSS Danışmanlığı, KVKK danışmanlığı, sızma testi, Red team, SOC, ISO 27001 alanındaki hizmetleri ile firmalara güvenlik ve standartlar alanında kaliteli hizmetler sunmaktadır. PCI DSS sertifikası sayesinde firmaların hassas kart bilgileri noktasında müşterilerine tam güven sağlaması ve bu sayede e-ticaret alanında güven açısından ön plana çıkarak ticaret hacminin genişlemesini sağlaması kaçınılmazdır. Sizde en iyi hizmetlerden yararlanmak için secromix.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Turkiye Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.