You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Porselen Servis Tabakları Sipariş Sitesi

Porselen Servis Tabakları Sipariş Sitesi

Porselen Servis Tabakları Sipariş Sitesi
Site Adı: Aydan Üstkanat Dükkan | Yemek Stilisti, Gastronomi Yazarı, Yemek Fotoğrafçısı | Good to Food
Site Adresi : goodtofood.com
 
Site İçeriği & Amacı :
 
Yemek dendiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Aydan Üstkanat koleksiyon ürünleri ile takipçilerine yenilikçi fırsatlar sunmaktadır. Bu koleksiyon ürünleri içerisinde hazır gıdalar, organik yemek tarifleri, Aydan Üstkanat’ın tariflerde kullandığı ve kullanışlı bulduğu özel parça porselen servis tabakları ve bardakları yer almaktadır. Takipçilerine her zaman en iyisini ve en faydalısını sunma içgüdüsü ile işinde her zaman ilerlemeyi ve bu alanda sürekli gelişmeyi hedefleyen şef, yıllardır yemeğe dair pek çok kitap yazmıştır. Yazdığı kitapları sayesinde organik ve şekersiz yemek kültürüne özendirmeyi amaçlayan Aydan Üstkanat, özellikle şeker tüketiminin sağlığa ne kadar zararlı olduğunu her fırsatta vurgulamıştır.
 
Aydan Üstkanat, hazırladığı bu koleksiyon ürünleri ile takipçilerine bir yenilik daha sunmaktadır. Son derece faydalı ve üstelik tamamen ücretsiz olan food online yemek dergileri sayesinde takipçilerine bir yemek dergisi imkânı sağlamaktadır. Burada sağlıklı ve organik beslenmeye dair öneriler, yemek tarifleri gibi farklı içeriklerle takipçilerine fayda sağlamayı amaçlayan şef, bu yenilikçi fırsatları yakın zamanda takipçileri ile buluşturmayı hedeflemektedir. Doğal ve sağlıklı hazır paket gıdalar, organik şekersiz fındık fıstık ezmesi, organik yemek tarifleri, özel sunum parçaları gibi kategorileri ile takipçilerine goodtofood.com web sitesi üzerinden hizmet sağlayarak online platformdan herkese erişim olanağı sağlanmaktadır. Sizde en iyi yemek tarifleri için siteyi ziyaret edebilir, Aydan Üstkanat koleksiyonu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Turkiye Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.