You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Prompter Sipariş Sitesi

Prompter Sipariş Sitesi

Prompter Sipariş Sitesi
Site Adı: Ankara Film Ekipman – Türkiye'nin Tek Butik Film Ekipman Sitesi
Site Adresi : 
www.ankarafilmekipman.com

Site İçeriği & Amacı :
 
Film ekipmanları günümüzde aktif olarak en çok kullanılan ve gelişen teknolojinin yanı sıra geliştirilen teknolojik cihazlardır. Film ekipmanları üretimine 2012 yılında kendi firma ihtiyaçlarına yönelik başlayan Pikolo Film zamanla bu üretim ağını geliştirmiş ve sektörde bu ürünlere olan ihtiyacı görerek kalitesi yüksek fiyatı uygun ekipmanlar üretmeye başlamıştır. Film ekipmanları denince akla gelen stüdyo ışık ekipmanları, monitörler, fon standları, fon perdeleri, tripod ve bağlantı aparatları, ekipman çantaları, Jimmy Jib gibi ekipman çeşitlerinin üretim ve satışını yapan firma bu ürün ve hizmetlerini online platform üzerinden müşterilerine sunmaktadır. Uygun fiyat yüksek kalite anlayışı ile sektörde hizmet veren firma sektör ihtiyaçlarının bilincinde olarak üretimlerini geliştirmektedir.
 
Film sektörünün yaygın bir hale gelmesi ve film setlerinin artması ile film ekipmanlarına olan ihtiyaçlarda artmış ve firmalar kalitesi yüksek fiyatı uygun ürün arayışı içine girmişlerdir. Pikolo Film firmalara sunduğu yüksek kalite film ekipmanları ile hizmet vermekte olan başarılı isimlerden biridir. Prompter, monitörler, butterFLY Difüzör, slider, ışık sistemleri gibi farklı ekipman kategorilerinde uygun fiyatlarla hizmet veren firma ürünlerini online platform üzerinden müşterilerine sunmaktadır. Pikolo Film’e ait web sitesi www.ankarafilmekipman.com üzerinden ürünleri inceleyebilir, fiyatlar hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Üye olarak sepetinize ekleyebileceğiniz ürünleri yine tek tıkla kolayca sipariş vererek ürünlerin hızlı ve güvenli bir şekilde size ulaştırılmasının keyfini sürebilirsiniz.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Turkiye Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.