You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Robot Pozisyonerleri

Robot Pozisyonerleri

Robot Pozisyonerleri
Site Adı: ADMEX ADVANCED MOTION EXPERTS

Site Adresi : admex.com.tr/tr

Site İçeriği & Amacı :
 
Günümüzde gelişen teknoloji insan hayatını son derece kolaylaştırmış ve birçok işlemin insanlar adına robotik otomasyon sistemleri tarafından yapılması sağlanmıştır. Robotik otomasyon sistemleri parçaları, maddeleri, özel işlem takımlarını veya aletleri belirlenen ve istenen görevler doğrultusunda hareket ettiren tasarımlardır. Endüstriyel alanda sıklıkla karşımıza çıkan robot pozisyonerleri üretim aşamasında ürünlerin hızlı ve düzenli üretimini sağlayarak üretimin devamlılığını esas kılmaktadır. Teknolojinin gelişmesi ile insan hayatına giren bu sistemler bugün pek çok endüstriyel alanda kullanılmaktadır. Bu sistemler sayesinde özellikle endüstriyel otomasyon alanında üretimde kullanılması ile birçok gelişme sağlanmaktadır. İnsan gücünün yerini alan bu yeni nesil teknolojik cihazlar sayesinde üretim alanları genişlemekte ve ürünler daha hızlı bir şekilde piyasaya çıkarılabilmektedir.

Makineleşmenin artması ile birlikte insan gücüne olan ihtiyaç azalmış ve robotik otomasyon adı verilen sistemler hayatın her alanında karşımıza çıkmaya başlamıştır. Robotik otomasyon sistemleri, robot dışında robotik ekipmanlar olarak robot pozisyonerleri, robot lineer kızakları ve gantry sistemler endüstriyel üretim alanında en çok tercih edilen ürünlerdir. 

Robotların kaydırılmasında kullanımı yaygın olan robot lineer kızağı (robot slider / robot tracks), büyük paçaların üretiminde kullanılan gantry sistemle çalışan gantry robotlara kartezyen (cartesian) robotlar ve endüstriyel alanda kullanılan robot pozisyonerleri gibi ürünler Admex Advanced Motion Experts tarafından tüm tüm dünyada çözüm olarak sunulmaktadır. Firmaya ait ürün ve hizmetler hakkında detaylı bilgi almak ve ürün siparişi için admex.com.tr/tr/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Son Düzenleme: 17-03-2021, 19:07, Düzenleyen: burcualtinoy.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Turkiye Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.