You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Takipcisaati.com ✅ İnstagram Anlık ve Uygun Hizmetler ⭐ 7/24 Destek!!

Takipcisaati.com ✅ İnstagram Anlık ve Uygun Hizmetler ⭐ 7/24 Destek!!

Üye
Takipcisaati.com ✅ İnstagram Anlık ve Uygun Hizmetler ⭐ 7/24 Destek!!

Takipcisaati.com üzerinde 7/24 fark etmeksizin PayTR ve Shopier aracılığı ile Banka veya Kredi kartınız ile bakiye yükleyebilir ve istediğiniz servisi satın alabilirsiniz.

Sisteme minimum 10TL bakiye eklenmektedir, sistemde bizim tarafımızda oluşabilecek mağduriyetler giderilecektir.

Anlık Başlayan Hizmetler

Sitemizde Anlık başlayan hizmetler ve hızlı başlayan hizmetler yer almaktadır. Ayrıca sitemizden İnstagram, Facebook, Twitter ve Tiktok takipçi satın alabilirsiniz.


Garantili Takipçi Servisi

Takipçi satın alırken Garantili takipçi servisinden hizmet alırsanız takipçilerinizde düşüş olmaz, düşüş olduğu zaman sistem kalanı üstüne sürekli tamamlar.

Türk, Yabancı, Kadın Beğeni Servisi

Sitemiz üzerinden bir çok sosyal medya sitesi için anlık başlayan beğeni servislerini satın alabilirsiniz.


Organik Web Site Hiti

Ayrıca sitemizden %100 organik web sitelerinden hit çekebilir ve kendi sitenize hit gönderebilirsiniz. Göndereceğiniz hite göre Alexa değerlerinizde değişim olacaktır ve gelen hiti Google Analytics üzerinden görebileceksiniz.

[Resim: QVJyAx.png] [Resim: Gm5hmb.png]

[Resim: ZajIfm.png] [Resim: EEbivs.png]
Son Düzenleme: 07-04-2021, 20:24, Düzenleyen: fsociety.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Turkiye Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.