You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Türkçe Aksiyon Macera Oyunu

Türkçe Aksiyon Macera Oyunu

Türkçe Aksiyon Macera Oyunu
Site Adresi: https://www.wilypumpkin.com/
Site Adı: Türkçe Aksiyon Macera Oyunu


Site Açıklaması:

[Resim: tPaUFK.jpg]

4 kişilik bir ekibin 2 yılda geliştirdiği Potentia 12 Şubat 2021 tarihinde Steam’de yayımlanıyor. Terkedilmiş dünyada Victor’un tuhaf hikayesine sizlerde oynayarak eşlik edebilirsiniz. Kıyamet sonrası konulu olan ve üçüncü şahıs aksiyon macera oyunu Potentia tasarımsal grafikleri, Türkçe ve İngilizce seslendirme ve alt yazı desteği ile oyun severlere eşsiz bir oyun deneyimi sunmak için hazır. 

Sizlerde oyunu Steam’da hemen istek listenize ekleyin ve yayına çıktığında hemen oynama fırsatını yakalayın. Potentia aksiyon-macera türünde, hikaye tabanlı ve terkedilmiş dünya temalı bir TPS PC oyunu olarak oyun severler için mükemmel macera deneyim sunmaktadır. Sizde oyuna ve demosuna Steam’den ulaşabilirsiniz.

Steam Sayfası: https://store.steampowered.com/app/606980/Potentia/

Daha fazla bilgi için: https://wilypumpkin.com/Potentia

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Turkiye Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.