You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Ücretsiz ziyaretçi, yorum ve youtube video değişim sistemi

Ücretsiz ziyaretçi, yorum ve youtube video değişim sistemi

Üye
Ücretsiz ziyaretçi, yorum ve youtube video değişim sistemi
OTOSURF ÖZELLİKLERİ SadGoogle Analitik ve Google Adsense için en iyisi)- Web sitesi ziyaretleri yeni sekmede açılır- Önce google da siteniz ile alakalı bir metin ile arama yapılır.- Trafik direk tıklama olarak ayarlanır.
YOUTUBE VİDEO İZLETME ÖZELLİKLERİ :- Video adresleri direk youtube sayfası üstünde izlettirilir.- Önce Youtube üerinde video ID si aratılır, sonrasında videoya gidilir.- 15 dakikaya kadar izletme süresi verilebilir.
YOUTUBE KANAL ABONELİK ve VİDEO BEĞENDİRME ÖZELLİKLERİ :- Youtube kanalınıza abone kazandırın.- Youtube videosu izlettirir, sonrasında abone işlemi yapılır.- Youtube dan para kazanmak için lüzumlu 1000 aboneye ulaşın.
YORUMLAŞMA ÖZELLİKLERİ :- Youtube Videolarınıza, Facebook Sayfanıza ve paylaşımlarınıza, Google Maps ve Web sitelenize yorum yaptırın.- Yorumları görün, yorum yoksa işlemi yakınma edin, kaybınızı geri alın.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Turkiye Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.