You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Ümraniye Bilgisayar Servisi Sitesi

Ümraniye Bilgisayar Servisi Sitesi

Ümraniye Bilgisayar Servisi Sitesi
Site Adı: Ümraniye Bilgisayar Servisi - Bilgisayarcı

Site Adresi : www.umraniyeticaret.com

Site İçeriği & Amacı :
 
Teknolojik cihazlarda en fazla kullanılan ürünler olarak bilinen bilgisayar ve cep telefonları aşırı kullanımdan kaynaklı olarak zaman zaman arıza yapabilmektedir. Özellikle bilgisayarlar bazen kişisel bazen iş maksatlı kullanımı ile son derece önemli olduğundan, arıza yaptığında hızlı bir şekilde çözümlenmesini isteriz. Ümraniye bilgisayar servisi farklı bilgisayar markalarında onarım hizmetleri vermektedir. Bazen donanımı ile ilgili olabilen bu hatalar bazen yüzeysel olmaktadır. Örneğin en sık talep edilen tamir işlemlerinden biri ekran değişimi olarak bilinmektedir. Bilgisayar ekranlarının kırılgan olması ve aksilikler durumunda bu ekranlar kırılabilmekte, çatlayabilmektedir. Ümraniye Bilgisayar Servisi bu ve daha pek çok tamir işlemini sizlere etkin bir şekilde sunmaktadır.
 
Ümraniye Bilgisayar Servisi pek çok farklı bilgisayar markası üzerinde hizmet vermektedir. Bilgisayarınızın markasına göre uygun yedek parça kullanarak işlemlerinizi kaliteli ve hızlı bir şekilde gerçekleştiren firma aynı zamanda ikinci el alımda yapmaktadır. Bilgisayarcı firma masaüstü veya laptop bilgisayarınıza dair tamir edilmesi gereken sorunu belirleyerek en uygun işlemleri yapmakta ve birinci kalite ürünler kullanarak sorunlarınızın uzun süreli tekrarlamasının önüne geçmektedir. Laptop klavye değişimi, bilgisayar ekran değişimi, şarj soket değişimi gibi tamir işlemleri hakkında detaylı bilgi almak, fiyatlar hakkında firma ile iletişime geçmek ve web sitesini incelemek için www.umraniyeticaret.com adresinden yararlanabilirsiniz. Sizler için en hızlı ve en etkili hizmeti vermeyi amaçlayan Ümraniye Bilgisayar Servisi memnuniyet odaklı çalışmaktadır.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Turkiye Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.