You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Yerli Tahin Sipariş Sitesi

Yerli Tahin Sipariş Sitesi

Yerli Tahin Sipariş Sitesi
Site Adı: Dededen Toruna Çiçekoğlu Helva | 1852 Uşak
Site Adresi : www.cicekogluhelva.com

Site İçeriği & Amacı : 
 
Çiçekoğlu firması kökü çok eski zamanlara dayanan, tarihi geçmişi ve geleneksel yapısı ile Türk kültürüne ışık tutan kökleri güçlü bir firmadır. Çiçekoğlu helva ve haşhaş alanında başarılı işlere imza atmıştır ve bu alanda hala hizmet vermeye devam etmektedir. Çiçekoğlu Helva, günümüzde 5.nesil torunlar tarafından yönetilen ve geçmişi 1852’li yıllara dayanmakta olan, helva sektöründe organik helva üretimi ile en sık tercih edilen markalardan biridir. Geleneksel kültürümüzde yer alan tahin helvasının organik ve taze bir şekilde sofralara taşınmasını sağlayan firma, ürün ve hizmetlerini geliştirmeyi hiç aksatmamakta ve sürekli olarak bir gelişim içerisinde yer almaktadır.
 
Çiçekoğlu Helva, helva ve haşhaş dışında da pek çok ürünü müşterilerine sunmaktadır. Lokum çeşitleri, helva çeşitleri, aktar ürünleri, yerli bakliyat çeşitleri, yöresel lezzetler ve tahin çeşitleri ile geniş bir ürün portföyü oluşturmaktadır. Özellikle helva ve yerli tahin konusunda müşterilerinden olumlu dönüşler ve memnuniyet sağlayan firma, ürünlerinin organik olmasına özen göstermektedir. Böylece müşterilerine daha sağlıklı, daha güvenilir, daha kaliteli ve daha taze ürün çeşitleri sunabilmektedir. Dededen toruna Çiçekoğlu firması 100 yılı aşkındır sektör içerisinde büyük tecrübeler edinmiş, bu tecrübeleri ile hizmetlerini her geçen zamanda daha iyiye taşımıştır. Çiçekoğlu ürünlerini sipariş vermek ve ürünleri incelemek için www.cicekogluhelva.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Çiçekoğlu ürünleri ile sofralarınız şenlenir, damaklarınız tatlanır.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Turkiye Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.